Kontakta oss

VI HJÄLPER DET BÄSTA FRÅN NÄRINGSLIVET ATT MÖTA DET BÄSTA FRÅN FORSKNINGEN.

Alfred Nobel Science Park har verksamhet i Karlskoga och Örebro. Välkommen att kontakta oss via mejl, telefon eller besök.

Alfred Nobel Science Park i Karlskoga
Gammelbackavägen 4B
691 51 Karlskoga

Alfred Nobel Science Park i Örebro
Fakultetsgatan 1 (Teknikhuset, Örebro universitet)
702 81 Örebro

Faktureringsadress
Alfred Nobel Science Park AB
c/o Admit Ekonomi AB
Box 1631
701 16 Örebro

alfrednobelsp@admit.se (en faktura per pdf)

 

Kjell Fagerström VD +46 (0)70 570 59 45 kjell@alfrednobelsp.se
Peter Rendius Verksamhetsansvarig TTC +46 (0) 72 701 29 24 peter@alfrednobelsp.se
Katarina Gustafsson Projektledare Avancerad tillverkning +46 (0)72 722 28 18 katarina@alfrednobelsp.se
Paul Wooldridge Programme Manager +46 (0) 76 767 26 77 paul@alfrednobelsp.se
Per Rigbäck Administration och ekonomi +46 (0)76 223 43 20 per@alfrednobelsp.se
Ingela Ernestam Profilområde Hälsa vård och omsorg +46 (0)70 899 06 03 ingela@alfrednobelsp.se
Jonas Ahl Communication Avancerad tillverkning +46(0)76 133 95 55 jonas@alfrednobelsp.se
Helena Stenhem Kommunikationsansvarig +46 (0)70 606 50 48 helena@alfrednobelsp.se
Pär Lundström Profilområde Autonoma system +46(0)76 580 91 47 par@alfrednobelsp.se
Edvin Resebo Head of Advanced Manufacturing +46(0)76 127 85 55 edvin@alfrednobelsp.se
Annika Grälls Profilområde Mat och måltid +46 (0)76 845 75 55 annika@alfrednobelsp.se
Birgitta Källström Receptionist +46(0)76 140 75 55 birgitta@alfrednobelsp.se