Kontakta oss

VI HJÄLPER DET BÄSTA FRÅN NÄRINGSLIVET ATT MÖTA DET BÄSTA FRÅN FORSKNINGEN.

Alfred Nobel Science Park har verksamhet i Karlskoga och Örebro. Välkommen att kontakta oss via mejl, telefon eller besök.

Alfred Nobel Science Park i Karlskoga
Gammelbackavägen 4B
691 51 Karlskoga

Alfred Nobel Science Park i Örebro
Fakultetsgatan 1 (Teknikhuset, Örebro universitet)
702 81 Örebro

Gemensam e-postadress: info@alfrednobelsp.se

Faktureringsadress
Alfred Nobel Science Park AB
c/o Admit Ekonomi AB
Box 1631
701 16 Örebro

alfrednobelsp@admit.se (en faktura per pdf)

 

Mikael Melitshenko Affärs- och projektutvecklare +46 (0) 70 795 78 84 mikael@alfrednobelsp.se
Peter Rendius Projektansvarig Avancerad tillverkning +46 (0) 72 701 29 24 peter@alfrednobelsp.se
Per Rigbäck Administration och ekonomi +46 (0)76 223 43 20 per@alfrednobelsp.se
Ingela Ernestam Ansvarig Hälsa vård och omsorg +46 (0)70 899 06 03 ingela@alfrednobelsp.se
Helena Stenhem Kommunikationsansvarig +46 (0)70 606 50 48 helena@alfrednobelsp.se
Pär Lundström Ansvarig Autonoma system +46(0)76 580 91 47 par@alfrednobelsp.se
Tony Cornelius Tf VD +46 70 917 80 30 tony.cornelius@honoris.se
Birgitta Källström Receptionist +46(0)76 140 75 55 birgitta@alfrednobelsp.se
Örjan Fallheden Projektledare Smart Blocks +46 (0) 76 767 26 77 orjan@alfrednobelsp.se
Anna Töndel Delprojektledare AI.MEE +46 (0) 73 327 26 87 anna@alfrednobelsp.se
Annika Grälls Ansvarig Mat och måltid +46 (0)76 845 75 55 annika@alfrednobelsp.se
Bo Carlsson Avancerad tillverkning +46 (0)70 242 76 01 bo@alfrednobelsp.se
Monica Thyresjö Projektledare Livsakademien +46 (0) 70 660 38 90 monica@alfrednobelsp.se
Suzz Karlsson Projektledare re:think +46 (0) 70 387 82 82 suzanne@suzzcon.se
Gunnar Bystedt Projektutveckling, LEAN +46 (0) 76 771 75 55 gunnar@alfrednobelsp.se
Sigun Sjöberg Transmissionprojektet +46 (0) 72 518 80 20 sigun@alfrednobelsp.se
Elham Ahmadi Transmissionprojektet +46 (0) 70 468 13 05 elham.ahmadi.moghaddam@slu.se
Birgitta Ewerlöf Transmissionprojektet birgitta@birgo.eu